Metal TR.NET - Yerli Gruplarina Sahip CIK !  
  Giriş veya Kayıt Ol
::  Ana Sayfa  ::  Hesabınız  ::  Forumlar  ::  Haberler  ::  Kritik  ::  Fotoğraf Galerisi  ::  Hosting  ::  Köşe Yazıları  ::
Menü
 Site
tree-T.gif Ana Sayfa
 Forum
 Haber Gönder
 Haber Arşivi
 Site Kadrosu
 Extra
 Hosting
 En İyi 10
 İnteraktif
 Demo & Mp3 Arşivi
 Video İzleme
 Fotoğraf Galerisi
 Destek
 Destekleyenler
 Linkekle
 Bizi Öner!

İçerik
. Yerli Gruplar
. Yabancı Gruplar
. Biyografiler
. Albümler
. Albüm Kritikleri
. Röportajlar
. Köşe Yazıları
. Köşe Yazıları Arşiv
. Dergiler
. Etkinlikler
· Gitar & TAB

Albüm Kritikleri
· KORN - The path of totality
· Hypocrisy-A Taste of Extreme Divinity (2009)
· Cyntia - Endless World (2012)
· Tiamat - The Scarred People
· Moonspell Alpha Noir-Omega White.
· Ghost - Opus Eponymous
· Testament - Dark Roots of Earth
· Lamb of God - Resolution
· Volbeat Live From Beyond Hell/Above Heaven
· Pentagram - MMXII

Kısa Haberler

[ Haber Arşivi ]

Son 10 Haber
· Dark Tranquillity Türkiye Turnesi 2021
[ 0 yorum - 1832 okuma ]
· SECURIS yeni Albümünü yayınladı.
[ 0 yorum - 4404 okuma ]
· OPETH 22 Mart 2015′te İstanbul'da, 23 Mart'ta ise Ankara'da
[ 0 yorum - 12511 okuma ]
· Blind Guardian Istanbul konseri 14 Mayıs 2015
[ 0 yorum - 12884 okuma ]
· Blind Guardian 8 yıl aradan sonra yeniden Ankara’da
[ 0 yorum - 12239 okuma ]
· DYING FETUS 11 HAZİRAN 2015 İstanbul'da
[ 0 yorum - 13775 okuma ]
· Kurt Cobain belgeselinden ilk fragman geldi
[ 0 yorum - 13700 okuma ]
· Takıntı - Buhran klibi yayınlandı!
[ 0 yorum - 14737 okuma ]
· Wayne Static 48 yaşında hayatını kaybetti
[ 0 yorum - 15196 okuma ]
· Niklas Kvarforth video röportajı
[ 0 yorum - 14311 okuma ]

[ Devamı Haberler Bölümünde ]

Fotoğraf Galerisi

B Noktası

B Noktası

B Noktası

Heretic Soul @ Waldb ...

Heretic Soul

Heretic Soul

Heretic Soul @ Rock ...

Anoreksi Promo 2011

Anoreksi Promo 2011

Anoreksi Promo 2011

[ Fotoğraf Galerisi ]

Rastgele Biyografi

Decimation

MetalTR Arama

Üye Olun
Kayıp Şifre

Güvenlik Kodu: Güvenlik Kodu
Güvenlik Kodunu Girin:

Dün: 0
Bekleyen Üyelik(ler): 54
Toplam Üye: 42,745
En Son Üye: Mantikdisi

Şu An Bağlı:
Misafir(ler): 199
Üye(ler): 0
Toplam: 199

Forumlardan
Last 10 Forum Messages

Şu anda ne dinliyorsunuz?
Son mesaj atan; _MeT_

forumu özlemişim lan
Son mesaj atan; Nymphetamine_e

Dark Tranquillity Türkiye Turnesi 2021
Son mesaj atan; blastrula

Düşünce İle Permiyen Dönemine Zaman Kapısı Açma
Son mesaj atan; kill_the_king

Reenkarnasyon Metafiziği
Son mesaj atan; _MeT_

13 yil sonra
Son mesaj atan; _MeT_

'Mastürbasyon Köyü'ndenim'
Son mesaj atan; ImpLosioN

Taşı Altına Dönüştürme
Son mesaj atan; elvistuna

Düşünce Nedir

Şeytanlar Kongresi

[ Metal TR.NET - Yerli Gruplarina Sahip CIK ! ]

Köşe Yazıları

metaltr.net :: Başlığı Görüntüle - Dumur!

SSSSSS   AramaArama   Üye ListesiÜye Listesi   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları Üye ListesiCan Sıkıntısı Giderici!   
 ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun     GirişGiriş 
GünlüklerGünlükler    Günlük Kontrol PaneliGünlük Kontrol Paneli    GünlüğümGünlüğüm

Dumur!
Sayfa 1, 2, 3, 4  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    metaltr.net Forum Ana Sayfası -> SERBEST KURSU
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
MalleusMaleficarum
Zehir Hafiye
Zehir Hafiye

MesajTarih: Pzr Arl 05, 2004 3:04 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Geçenlerde yolda yürürken önümdeki hacı(60-70 yaşlarında hacı sıfatını hakeden bi tip)balgamı lörrrk tiye yola yapıştırınca ohaa mk. dedim bende.Hacı döndü beni süzdüü süzdüü sonrada bombayı patlattı:
-Avradını skdimin çocuu bana sövene kadar şu tipine çekidüzen ver!
Ben dumur tabii hiçbi karşılık veremeden yolun karşına geçtim kendime geldiğimde yarım saat güldüm euhe Shocked
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
Sponsor Linkler

Tarih: Google ve Sponsor Baglantilari    Mesaj konusu: Sizde bu bölüme reklam verebilirsiniz !
: #   

Başa dön
AnTenBeYinLi
Geçerken Uğrayan
Geçerken Uğrayan

MesajTarih: Çrş Arl 08, 2004 11:15 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

taxime ilk gittiim gün. salak salak etrafıma bakınıom. kadının biri de çocuunu tutmus bişiler sölüo çocua. çocuk aalıodu. baska bi kadın da "çocuu ne aalatıosuuunn, ne vuruosunn cocuaa" die baararak elindeki gazeteyle kadına tak tak vurdu. noolduumuzu sasırdık valla:D
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
cernunnos
Blind FAN

MesajTarih: Cmt Arl 11, 2004 10:03 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bakırköy de magic diye tabiri caizse bi korsan cd ci var bilirsiniz belkim.
Oranın basılmadan önceki hali ;
Adamların korsan cd olayının bokunu çıkardığı dönem.içerde çalışan 5 kişi var zor yetişiolar müşterilere bağıra bağıra gel abi P.E.S. geldi. MGS 2 dvd var.yüzükler üç film kesilmemiş alt yazılı var gibisinden adamlar kopmuş içerde.içersi zaten rahat 10 müşteri var ve göt kadar yer hani.
İçeri takım elbiseli 30 - 40 arası yaşlarda bi adam bi de tahminen oğlu olduunu düşündüüüm bi çocuk girdi.
Çocuk direk sims lere gitti. "baba bunu al gibisinden geveliyo."
Adam ne kadar bu dedi cd yi göstererek.
Cevap 2.5 milyon.
adam afallamış bi şekilde NE?!!!!!!!!!! diye bağırdı.1 cd ye 2.5 milyonu duyunca.
Biz bakıoz susmuş halde adama sanki sorun ne der gibi.
Adam oğlunu kapıp çıkardı ve sakın bi daha gelme buraya bu kadar ucuz mal alma demedimmi sana gibisinden azarlıyodu.Biz bi an baktık sonra koptuk tabeee.Smile
And kiss the wind goodbye...
Başa dön
nobodies
Marilyn FAN

MesajTarih: Pts Arl 13, 2004 2:46 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

bugünn okul cıkısı askım we ben bize gitcektik.. onu hem annemle tanıstırcaktım hem sonra biraz dolascaktık beraber.....herneyse ewe geldikk hemen iceri girdim ben odama kitaplarımı bırakiiiimde gidelim die o an annem sewgilime 'kızım sende iceri girsene,durma kapıda iceri gel'demez mi... ben koptum tabii.... annem ne oldugunu anlamadı ... simdilik onu annemle tanıstırmaktan wazgectimmm... askım annemin böyle demesine cok bozuldu.. banada cok bozulduu.. nie gülüomusummm böyle bi olaya... cok komikmi dediii... we bana kırıldı.... o bu yazıyı eminim okucak.... askım bana kızma walla o anda kendimi tutamadımm.. napiim annemin onun erkek oldugunu daha dogrusu benim sewgilim oldugunu anlamamasına gülmüstüm..... sölesem beni ewlatlıktan reddeder.
Başa dön
catastrophy
Geçerken Uğrayan
Geçerken Uğrayan

MesajTarih: Pts Arl 13, 2004 11:18 pm    Mesaj konusu: ?? Alıntıyla Cevap Ver

benim dumurluk halim tam dumur..temmuz ayıydı yanlış hatılamıyorsam karşıdaki apartmanın garjının orda bişiler gözüme ilişti..20_23 yaşlarında biherifle en fazla 15_vaya_17 yaşında bihatun sevişiyolar..yuhh dedim görmemezlikten gelip içeri girdim..ki onlar beni bariz gördüler...sonra birkaç saat sonra yine balkona cıktım bu sefer..14 yaşından büyük değildir,öle sanıyorum biçoçuk köpeği becermeye calışıyordu..buna artık tepkisiz kalamadım..bakarmısınız topluma ne hale gelmişiz...hala bize deyip kenara çekiliyoruz..daha cok böyle dumur olucas gibi görünüyoo..
Başa dön
catastrophy
Geçerken Uğrayan
Geçerken Uğrayan

MesajTarih: Çrş Arl 15, 2004 12:20 pm    Mesaj konusu: :) Alıntıyla Cevap Ver

herkesi dumur ettiğim biolay geldi aklımaa..biakşam bütün sülale toplanmış büyüük büyüük dayının verdiği yemekteyiss herkes böyle şık hanım hanımcık..bide cerkesiz biz büyüklere saygı adat cart curt..neyse kocaman bimasa bütün sülale masada...garson elinde değişik biet yemeğiyle geldi..benimde karnımmı toktu neydi..dönüm harifeee..ya saolun ben LEZBİYENİM et yemem..dedim.sağımda babam.solumda kuzenim oturuyo ama herkess duymuş ne dediğimii...babam toplamaya calıştı..vejetaryan oldugunu bilmiyorduk kızım dedi...ben o an anladım nasıl salak bişey dedimi..herkess acayippp dumur olmuştu..şimdi her sülale yemeğinde geyiği geciyo...
Başa dön
illnino
Forum Hayvanı
Forum Hayvanı

MesajTarih: Sal Arl 21, 2004 2:06 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

bi gün ablam we 12 yıllık arkadaşım bizde oturuos arkadaşım ablamın bilgisayaradan ödevini indirio sonra ablam arkadaşa dönerek : seninle inşaata gideris artık dedi ben kalakaldım çünkü bisim ewin karşısında inşaat war we ben de düşünüom bunlar nie böyle konuşuo kaç yıllık ablam kaç yıllık arkadaşımla yanımda. ben de dedimki hangi inşaat bu dedim ablamda: film warya o dedi bende olayı anladıım gibi anlattık we bis dumur krizine tutulduk
vlad
Sebil-i Sübyan
Sebil-i Sübyan

MesajTarih: Çrş Arl 22, 2004 10:42 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bi gün otobüste saçlarım açık bir şekilde oturuyordum (saçlarımı toplamayı hiç sevmem ) otobüste hiç yer yoktu ve benim yanımdaki koltukta da küçük bir çocuk oturuyordu. Daha sonra otobüse orta yaşlı
bir kadın bindi ve doğrudan benim yanıma gelerek hanımefendi çocuğu kucağınıza alabilirmisiniz dedi. Dumur olmuş bir şekilde kadına gözlerimi
dikince zavallıcık yanımdan koşar adımlarla uzaklaştı.
Sakal bırakmayı da denedim ama olmuyo işte allah bebeksi bir surat vermiş kamufle edemiyorum. Wink
nightmare
Anathema FAN

MesajTarih: Çrş Arl 22, 2004 11:50 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

2 gün önce üniversite otobüsüne bindim arkamdaki çocuk pardon size birşey sorabilir miyim dedi bende heaaa sor dedim
saçlarınız orjinal mi dedi denyoo Evil or Very Mad
nobodies
Marilyn FAN

MesajTarih: Pzr Arl 26, 2004 10:24 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

dün kadının biri ben durakta beklerkenn bana bakıp duruo..cok rahatsız oldum ama aldırmadım.. sonra kadın süpheli bi sekilde yaklasıp,mecidiyeköy arabası nerden gecio dedi..bende gülümsedim we burdan gecio teyzecim dedimmm... sonra kadında bana güldü... ahh kızım sana nolmus böyle dedii...yazık olmus sana,nede hos kızsın,yazık diilmi sana demezmi... ben dumur tabii...ne demek istedi anlamadım ama herhalde itici tipimimin aksine ona olan kibarlıgım kadını bu konusmalara itti... cok kızardım yaa durakta herkes bize bakiodu...
Başa dön
nobodies
Marilyn FAN

MesajTarih: Çrş Arl 29, 2004 6:52 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bir arkadaşımla Beşiktaş'ta yürüyorduk. Telefonu çaldı. Arayan babasıymış. Söylediğini aynen aktarıyorum: ''Oğlum çabuk eve gel. Maldivler'de deprem olmuş!'' Nasıl yani?
Başa dön
illnino
Forum Hayvanı
Forum Hayvanı

MesajTarih: Sal Oca 04, 2005 9:30 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

dumur olayı daha bugün oldu sınawımız war speaking ingilizce yani. hoca kız arkadaşa sordu favori basketbol takımınız hangisi die kız arkadaşın cevabı ise my favourite basketball team NBA dedi biz dumur krizine girdik
Deathspell
Geçerken Uğrayan
Geçerken Uğrayan

MesajTarih: Cmt Oca 08, 2005 3:25 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

müzik kutusuna Marduk - Batism By Fire çalsın diye para attım çalmadı.bi daha attım yine çalmadı. olayı inada bindirdim 3 kez daha para attım. en sonunda 5 kez üstüste aynı şarkıyı çaldı a.k Smile
nobodies
Marilyn FAN

MesajTarih: Prş Oca 13, 2005 8:38 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

dün saat 22:30 sıralarında yasadıgım bi olayı anlatıcam...alman kanalı viva da dün gece saat 22 den sonra sadece rock parcalar calıolar..bende oturmus onu izliodum odada.korn calıo ANOTHER BRICK ON THE WALL.babam iceri girdi bu pink floyd un sarkıs another brick on the wall diilmi demezmi..hatta basladı bu sarkının ortaya cıkmasının nedenini anlatmayaa..ozamanlar almanya ikiye ayrılmıs bu sarkı o duvarı yıkmıs falan filan....walla babama sastım kaldım..sen nerden biliosun dedim meger babam büyük bi pink floyd hayranıymıs benim kime cektigim belli oldu... Razz
Başa dön
Legion
swampchiLd

MesajTarih: Cum Oca 14, 2005 6:49 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

bir matematik sorusu:
ayhan ile annesinin yaşlarının toplamı 52dir.4 yıl sonra ayhanın yaşı annesinin yaşının 3 de 1 olucaktır. ayhanın babası şimdi kaç yaşındadır??

ben dumur oldum yani.çözen banada anlatsın
Başa dön
ccezine
Geçerken Uğrayan
Geçerken Uğrayan

MesajTarih: Cmt Oca 15, 2005 9:13 am    Mesaj konusu: Tam dumur Alıntıyla Cevap Ver

seneler önce bir arkadaşın doğumgünü partisindeydik, yeni tanıştığımız cincinaty'de master yapan ukala bir arkadaş abime "sizin okulda eğitim nasılmış" diyerek bir denklem sordu ve abim yaklaşık yarım saat içinde bunu çözdü herkes merakla onlara bakıyordu. abimde bu arkadaşa gülümseyerek "sana klasik bir itü bilmecesi sorayım"dedi ve sehpanın üstüne 5 kibrit çöpünü karmaşık bir şekilde koydu ve arkasından "bunlardan sadece birini oynatarak bir kare şekli oluşturacaksın" dedi herkes kitlendi ve olaya bakıyor, nerdeyse 1saat geçti çocukta tık yok ve pes dedi "hadi göster bakalım nasıl oluyormuş?"
abim gülümseyerek 1 kibrit çöpünü eline aldı ve bir oyunhavası söyleyerek elinde oynatmaya başladı ve diğer eliylede kalan kibrit çöplerini kare haline getirdi Rolling Eyes herkes koptu tabi bizim garip cincinaty'li arkadaş tam dumur Shocked Embarassed Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Başa dön
kRAmp
Geçerken Uğrayan
Geçerken Uğrayan

MesajTarih: Cmt Oca 15, 2005 5:08 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

bende otobuste gecen bı olayı anlatacam size aksam iş donusu bahcelıevlere gelmek için durakta otobus beklerken aniden 2 tane arka arkaya guneslı otobüsü geldi bizde boş olana bındık tabe dıgerıde bekliyo diye otobus bastı gıttı bizim otobuste beledıye ve adamın son seferı 45 dak. içinde guneslide olması lazım tabe adamda basıyo gaza ondekini solladı abı bunlar yolda bi kapışıyo gorcenız biri saati yetişme digeri müşteri derdinde neyse bizi solladılar tabe çapadada şikayet edilmişiz ceza felen yazılıyo millet karışınca mevzu koptuneyse yazdılar bişiler bastık gaza millet şöfore tam destek derken bi bakıyom çaprazımdakı hatun şofore bişiler soruyo bende mevzu ile ilgili geçiştirdim ama hatunda hatun heee neyse bu merterde kalktı şöförün yanına dikildi başına bişiler konusuyolar tabe bende incek diye geçiştirdim ama nerde bi muhabbet kulak mısafırı oldugumda 10 dak. önce kufreden adam şimdi yuzu gulucuk saçıyodu abi bu işin sonu kotu ama nerde adam kaçıyo kadından hatun dahada yamuluyo biara baya koptum adamın surus seklıne 2 büklüm birbiçimde neyse inerken sonkez baktıgımda hatun şöförün telini alıyodu ve kendıme wayy bee dedim
cernunnos
Blind FAN

MesajTarih: Cum Oca 21, 2005 11:20 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Dumuran: testadam (34/Erkek/Adana)

Bi gün anatomi pratiğindeyiz. İlk defa kadavra diseksiyonu yapıcaz. Hocamız nasıl yapıcağımızı anlatıyo, deriden bahsediyor filan. İngilizce tıptayız ama herkes Türkçe İngilizce karışık konuşuyor. O sırada arkalarda duran yabancı bir arkadaş, "How thick is the skin?" diye sordu. Hoca da "Duyamadım çocuklar, arkadaşınız ne sordu?" dedi. Yanındakı arkadaş da gayet
sakin "Skin`in kalınlığını soruyo." dedi hocaya. O da ne dediğini, hoca dahil, herkes kopunca anladı.

Dumuran: Sekerpare (20/Kadin/Istanbul)

Ya olmaz böyle bir fırlamalık, dinleyin: İstiklal'in oralarda, 9-10 yaşlarında, büyük olasılıkla tinerci iki çocukla konuşuyor polis. Birisine sordu, "Nerede oturuyorsun sen, evin nerede senin?" Çocuk: "Evim filan yok, orada burada uyuyoum." Polis öbürüne döndü: "Peki, sen?". İkinci çocuk: "Komşuyuz!" Smile

Dumuran: KepceKulak (18/Erkek/Ankara)

Hisarüstü-Eminönü otobüsü. Orta yaşli bir adam bindi. Özel halk otobüsü değil. Adam, şöföre: "Biletim yok, binebilir miyim?" Şöför: "Yolculara sor." Adam bize döndü: "Binebilir miyim?"

Level Beneath the ground dan alıntıdır...
ama güzel Very Happy Very Happy
And kiss the wind goodbye...
Başa dön
kelesnikof
Veled-i METAL
Veled-i METAL

MesajTarih: Cmt Oca 22, 2005 7:58 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

bi gün cafede oturuyoruz erkek erkege bi arkdş kız arkdşlarıyla geldi(kızlar cok salak ve güzeldi)neyse muhabbette başladık bi tane kız:
-ben uyuşturucu kullanmak istiyorum nerden bulabilirim? dedi dumur kısmı kız bana bakarak sordu ben de nie bana bakıyon dedim?yani dedi bende ne biliyim dedim arkasından git butarz şeylerin satıldıgı yerlerdeki uzun saçlılara sor dedim(BENDE UZUN SAÇLIYIM yanlış anlaşılmasın)
nobodies
Marilyn FAN

MesajTarih: Cmt Oca 22, 2005 8:04 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

gecen sene kurban bayramında babam kestigimiz hayvanın etlerini ewe getirdi bende odamdaydım sanırım..sonra mutfaga gittim
burası ne kötü kokuo dememle babam;
mübarek hayvan hakkında ne bicim konusuosun dedi ben dumur tabii hatta abimde şoka girdi o an...biz şoktayken annemmde kahkahayı bastı tabi...hayy babacım yaa böyle seyleri nerden buluosun??
Başa dön
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    metaltr.net Forum Ana Sayfası -> SERBEST KURSU Tüm saatler GMT +1 Saat
Sayfa 1, 2, 3, 4  Sonraki
1. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız