DEEP PURPLE, 25 Haziran 2024'te KüçükÇiftlik Park'ta
Tarih: 10.06.2024 Saat: 23:19
Konu: Konser
Efsane rock grubu Deep Purple 25 Haziran'da İstanbul'da

Yarım asırlık rock müzik efsanesi 𝐃𝐄𝐄𝐏 𝐏𝐔𝐑𝐏𝐋𝐄 25 Haziran’da hayatımızın soundtrack'iyle bir kez daha KüçükÇiftlik Park sahnesinde!Devamı için tıklayınız!

‘’Smoke On The Water”, ‘’Highway Star’’ ‘’Burn”, ’’Child in Time’’, ‘’Soldier of Fortune”, ”Hurricane”, ”Perfect Strangers’’ gibi birçok ölümsüz şarkı ile tüm dünyada 100 milyondan fazla albüm satışına ulaşan DEEP PURPLE, 25 Haziran 2024'te KüçükÇiftlik Park'ta...

50 yılı aşkın geçmişine, 22 'yi aşkın albüm sığdıran Rock&Roll'un en beğenilen, etkili ve başarılı gruplarından DEEP PURPLE, Planet Rock Radyo İstasyonu’nun düzenlediği ankette ''Dünyanın En Etkili Grupları ''arasında 5.sırada yer aldı.

DEEP PURPLE, geçmişten günümüze gelene kadar Ritchie Blackmore’un yanı sıra, David Coverdale, Glenn Hughes, Joe Lynn Turner, Joe Satriani gibi isimleri kadrosunda ağırladı.

Ian Gillian, Roger David Glover, Ian Piece, Simon McBride ve Don Airey'den oluşan grup üyeleri unutulmaz hitlerini dünyanın birçok ülkesinde müzikseverlerle buluşturmaya devam ediyor.

Rock&Roll müziğinin efsane grubu DEEP PURPLE, 25 Haziran 2024'te albümlerindeki unutulmazBu haberin geldigi yer: Metal TR.NET
http://www.metaltr.net

Bu haber icin adres:
http://www.metaltr.net/modules.php?name=News&file=article&sid=2552