Metal TR.NET - Yerli Gruplarina Sahip CIK !  
  Giriş veya Kayıt Ol
::  Ana Sayfa  ::  Hesabınız  ::  Forumlar  ::  Haberler  ::  Kritik  ::  Fotoğraf Galerisi  ::  Hosting  ::  Köşe Yazıları  ::
Menü
 Site
tree-T.gif Ana Sayfa
 Forum
 Haber Gönder
 Haber Arşivi
 Site Kadrosu
 Extra
 Hosting
 En İyi 10
 İnteraktif
 Demo & Mp3 Arşivi
 Video İzleme
 Fotoğraf Galerisi
 Destek
 Destekleyenler
 Linkekle
 Bizi Öner!
 
İçerik
. Yerli Gruplar
. Yabancı Gruplar
. Biyografiler
. Albümler
. Albüm Kritikleri
. Röportajlar
. Köşe Yazıları
. Köşe Yazıları Arşiv
. Dergiler
. Etkinlikler
· Gitar & TAB
 
Albüm Kritikleri
· KORN - The path of totality
· Hypocrisy-A Taste of Extreme Divinity (2009)
· Cyntia - Endless World (2012)
· Tiamat - The Scarred People
· Moonspell Alpha Noir-Omega White.
· Ghost - Opus Eponymous
· Testament - Dark Roots of Earth
· Lamb of God - Resolution
· Volbeat Live From Beyond Hell/Above Heaven
· Pentagram - MMXII
 
Kısa Haberler

[ Haber Arşivi ]
 
Son 10 Haber
· OPETH 22 Mart 2015′te İstanbul'da, 23 Mart'ta ise Ankara'da
[ 0 yorum - 7997 okuma ]
· Blind Guardian Istanbul konseri 14 Mayıs 2015
[ 0 yorum - 8462 okuma ]
· Blind Guardian 8 yıl aradan sonra yeniden Ankara’da
[ 0 yorum - 7800 okuma ]
· DYING FETUS 11 HAZİRAN 2015 İstanbul'da
[ 0 yorum - 9617 okuma ]
· Kurt Cobain belgeselinden ilk fragman geldi
[ 0 yorum - 7875 okuma ]
· Takıntı - Buhran klibi yayınlandı!
[ 0 yorum - 10092 okuma ]
· Wayne Static 48 yaşında hayatını kaybetti
[ 0 yorum - 10034 okuma ]
· Niklas Kvarforth video röportajı
[ 0 yorum - 9442 okuma ]
· Slipknot - The Gray Chapter
[ 0 yorum - 11529 okuma ]
· Bu akşam Stick To Your Guns İstanbul Konseri
[ 0 yorum - 9254 okuma ]

[ Devamı Haberler Bölümünde ]
 
Fotoğraf Galerisi

B NoktasıB NoktasıB NoktasıHeretic Soul @ Waldb ...Heretic SoulHeretic SoulHeretic Soul @ Rock ...Anoreksi Promo 2011Anoreksi Promo 2011Anoreksi Promo 2011


[ Fotoğraf Galerisi ]
 
Rastgele Biyografi


Obituary
 
MetalTR Arama
 
Üyelik
 
Üye Olun
Kayıp Şifre

Güvenlik Kodu: Güvenlik Kodu
Güvenlik Kodunu Girin:
 
Üyelik:
Bugün: 0
Dün: 0
Bekleyen Üyelik(ler): 0
Toplam Üye: 42,732
En Son Üye: serhan26

Şu An Bağlı:
Misafir(ler): 119
Üye(ler): 0
Toplam: 119
 
Forumlardan
Last 10 Forum Messages

13 yil sonra
Son mesaj atan; slayeeer

Metal Albüm Arşivimi Satıyorum!Türkiye'de bulunamaz albümler
Son mesaj atan; vury

Procession - Doom Decimation
Son mesaj atan; vury

Evlilik
Son mesaj atan; _MeT_

Angela Gossow vs. Alissa White-Gluz
Son mesaj atan; withMercy

Altona 2007 debut album
Son mesaj atan; AltonAytac

Plak (LP) albüm dinlemeye başlamak
Son mesaj atan; HakanSS

2017'nin sonuna doğru METALTR toplaşması!
Son mesaj atan; quicksand

Şu anda Ne Dinliyorsunuz?
Son mesaj atan; quicksand

Uzaylılar 2012'de dünyaya gelecek?
Son mesaj atan; quicksand


[ Metal TR.NET - Yerli Gruplarina Sahip CIK ! ]
 
Köşe Yazıları
 
Biyografi: VADER
Biyografiglohithia bildirdi: "

Vader 1986 yılında kuruldu. 1993 yılında ilk albümleri ve Avrupa Death Metali'nin kilometre taşı olacak olan The Ultimate Incantation'ı Earcache Records'dan piyasaya sürdüler. Bu albümün kayıtları İngiltere'deki Rhythm Studios'ta yapıldı.

Devamı için tıklayınız


Ayrıca bu albüm "Demir Perde"nin ardından tüm dünyadaki dinleyicilere ulaşmış ilk brutal çalışmalardı. Albümün Batı Dünyasına tanıtımı için Vader aynı plak firmasından olan Bolt Thrower ve İsveçli Death Metal grubu olan Grave ile beraber kırk günlük bir turneye çıktı. Ardından 30 günlük bir turnede Deicide, Suffocation ve Dismember ile aynı yılın Mayıs ve Haziran aylarında Amerika'yı istila ettiler. Plak şirketleriyle iletişimlerinin aksaması sonuncu Earache ile anlaşmaları sona erdi ve 1994 yılında Sothis albümü Repulse, The Darkest Age-Live '93 albümünü ise Baron Records'dan çıkarttılar. Bu sıralarda grup Malevolent Creation ve Oppressor ile turlara katıldı. Henüz bir kayıt anlaşmaları olmamasına ve Death Metal'in popülaritesini hızla kaybetmesine rağmen Vader bunlara aldırış etmeden sıkı çalışmalarına devam etti. 1995 yılında Alman şirket System Shock/Impact Records ile yaptıkları anlaşma onlara gelişme şansı verdi. Art arda gelen De Profundis (1995), Future of the Past (1996) ve Black to Blind (1997) başarısı 3 yıl içinde 350'den fazla konser vermelerini sağladı. Vader artık eski bir komünist ülkeden çıkmış bir grup olarak değil de Avrupa'nın lider Death Metal gruplarından biri olmuştu. Bu arada Hammerheart Records grubun ilk demoları olan Necrolust (1989) ve Morbid Reich'i (1990) Reborn in Chaos adıyla piyasaya sürdü.

1998 yılı grup için dönüm noktası olduğunu kanıtladı. Ağustos ayında Vader bazı metal gruplarıyla birlikte Live in Japan albümünü kaydetti. Aralık ayında albüm çıkmadan önce grup Kingdom adında bir mini kaydetti ve Metal Mind etiketiyle piyasaya sürülen ilk profesyonel videoları Vision and Voice yayınlandı. Ayrıca Ekim ayında Polonya'daki Slayer için ön grup olarak çaldılar. 1998 yılın sonunda en saygı değer metal plak şirketlerinden olan Metal Blade ile anlaşma imzaladılar.

Mayıs 1999'da Vader Amerika'da Gorguts, Cryptosy, Nile, Divine Eve gibi gruplarında katıldığı International Extreme Muic Festival ‘99'a headliner olarak katıldı. Mayıs ayında Polonya'daki en büyük festival olan Metalmaina Festivali'nde Grip Inc., Samael ve Anathema gibi gruplarla çaldı. Daha Haziran ayında Six Feet Under, Enslaved, Cryptopsy, Thyrfing ve Nile ile Avrupa'da turlarken yazın geri kalan kısmını Almanya, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Slovakya ve Testament'in Avrupa turunun Polonya ayağıyla doldurdu. Kasım ve Aralık aylarında Mart ayında yayınlanacak albüm olan Litany için Red Stüdyosunda kayboldu. Albümün yayınlanma tarihi Decide, Immortal, Marduk ve Cannibal Corpse ile birlikte katıldığı No Mercy 2000 Festivali'nin de aralarında bulunduğu konserler nedeniyle gecikti. Haziran ayında Vader Vital Remains, Fleshcrawl ve The Crown ile 30 günlük bir Avrupa turnesine çıktı.

Bu arada grup Temmuz ve Ekim Red Stüdyosunda Reign Forever World adında Nisan ayında yayınlanacak konser albümünü hazırladı. Her zaman olduğu gibi albümün promosyonu turlara dayalıydı, Polonya, Rusya ve Ukrayna turlarının yanı sıra grup beşinci kez Amerika'da bulundu ve ikinci defa headliner oldu. Ayrıca bu konserlerde Cryptopsy, Deeds Of Flesh, Dying Fetus, Catastrohic gibi isimler katıldı. Ardından Polonya'da Thrash'em All Festivali altında Behemoth ve Krisiun ile beraber 10 konser verdi.

Şubat 2002'de 3 Haziranda çıkması kararlaştırılan Revelations adındaki albümün kayıtları için Red Stüdyolarına girdiler. Albümde boardları Piotr Lukaszewski üstlendi. Ayrıca albümde Shambo'nun yerine gelen yeni bass gitarist Simon ilk defa grupla stüdyoya girdi. Albüm çıkmadan önce Vader yine albümü konserlerle destekledi Mart 2002'de İngiltere, İrlanda, İskoçya'da çaldı. Bunun yanı sıra Nisan 2002'de No Mercy Festivalinde sahne aldı ve Polonya'da on konser verdi. Mayıs ayında ayrıca grubun ilk DVD'si olan More Visions and the Voice piyasaya çıktı. DVD,Visions and the Voice görüntüleri dışında birkaç video klip, canlı görüntüler, Peter ile bir röportaj ve daha bir çok görsel malzeme sunuyordu.

Yeni stüdyo albümleri Revelations'ın promosyonu 1,5 yıl boyunca yoğun bir şekilde devam etti. 30 Ağustosta Krisiun, Decapitated ve Prejudice ile Avrupa turuna çıkana kadar bir çok festivalde sahne aldılar. Kasım ayında Immolation, The Berzerker ve Origin ile 30 konser verdiler. ABD'ye uçmadan önce Japonya'da 5 gün kaldılar ve konser verdiler. Aralıkta ilk Brezilya turunu gerçekleştirdiler. 2003 yılı Şubat ayındaki Fransa konserleri ile başladı ve Nisan ayında Deranged, Arkon Infaustus ve Arise ile çıktığı Avrupa konserleriyle devam etti. Onlardan önce Polonya'daki prestijli festivallerden olan Metal Mania 2003'e Saxon, Samael, Opeth, Marduk, Mayhem ile katıldılar ve ayrıca İskandinavya'da Inferno Metal Festival ve Motala Festivallerine uğradılar. Haziranda İsrail'e ilk ziyaretlerini gerçekleştirdiklerinde 1000 kişilik bir konser verdiler ve yaz festivalleri olan Wacken Open Air, Party San, Nuclear Storm ve Polonya'nın en büyük festivali Przystanek Woodstock'ta Vader yaklaşık olarak 400.000 kişi önünde çaldı! Konserlerin arasında grup Blood adındaki yeni MCD'yi kaydedebildi ve bass gitarist değişti eski Behemoth üyesi Novy gruba katıldı. Albüm 25 eylülde piyasaya çıktı. Eylül ayında grup Decapitated, Frontside ve Vesania ile 17 konserlik bir Polonya turuna çıktı. Ekim ayında Nile, Kreator, Amon Amarth ile ABD'de Art Of Noise'a katıldı ve 2004 ilk baharında çıkması gereken albüm için çalışmalara başladı.

2004 yılı grubun yeni stüdyo albümü olan The Beast'in çalışmaları ve 170 konserlik bir tanıtım ile geçti. Albümün kaydı ve yayınlanma zamanı grubun davulcusu Doc'un geçirdiği talihsiz kaza nedeniyle Mayıs /Hazirana kadar ertelendi. Onun yerine gruba Vesania'dan oldukça yetenekli bir baterist olan Daray gruba katıldı. Yeni Vader Çek Cumhuriyeti / Slovakya ve Rusya, Lituanya, Estonya, Ukrayna ve Belarus'u kapsayan 25 konserlik küçük bir tura çıktı. Albüm çalışmaları devam ederken 1 Nisandan başlayarak Vader Almanya, Hollanda, Belçika, İngiltere, Fransa, İtalya, Avusturya gibi Avrupa ülkelerini fethetti Turun önemli bir ayağı olan Balkan ayağıyla ilk defa Bulgaristan, Macaristan, Romanya, Sırbistan, Makedonya ve Hırvatistan'da çaldı ve tura 14 konserle İskandinavya'da devam etti. Turun ikinci yarısında Vader Polonya'daki 17 konserlik Blitzkrieg 2 turnesine katıldı. Amerika'da Cannibal Corpse ve Napalm Death ile birlikte Ekim ve Kasım aylarında ve Aralıktaki X-Mass festivallerine katıldı. 2004 yılının en önemli olay Vader'ın Chorzow'daki Silesian Stadyumunda Metallica için ön grup olarak çıkarak 50.000 kişiye çalmasıydı.

The Beast'in kayıtları Haziranın ortalarına doğru Polonya'daki RG Stüdyolarında sona erdi prodüktörlüğünü eski albümlerde de olduğu gibi Peter üstlenmişti. Albüm 20 Eylülde marketlerde ki yerini aldı. Albümün grafiklerini yine Polonyalı artist Jacek Wiśniewski yaptı. Ayrıca Avrupa'da piyasaya sürülen özel baskılarda DVD ile birlikte satıldı DVD'de 30 dakikalık stüdyo görüntüleri, kayıtlar sırasında çekilmiş iki video klip ve 2003'teki Metal Mania'da çekilmiş görüntülerden oluşan 3 canlı klip yer aldı. Eylül 2004'te Metal Mind Production Night Of The Apocalypse adında Metal Mania 2003, Metallica konseri ve Krakov'daki televizyon stüdyosunda verdikleri canlı performansları ve röportajlar gibi özel materyalleri içeren bir DVD yayınladılar. Bu sırada grup kanlı seferlerine devam etti 2004'te X-Mass festivalinde Marduk, Napalm Death, Finntroll, Black Dalhia Murder, Belphegor ile çıktılar. Ne yazık ki İskandinavya'da Peter'ın beli ciddi bir şekilde incindi bu yüzden grup Cannibal Corpse ve Napalm Death ile çıkacağı Amerika turnesinden çekildi. Ama başka bir açıdan bakılacak olursa, bu turne iptali grubun tarihinde ki ilk ve son turne iptaliydi.

Mart 2005'te 17 yıllık bir birliktelikten sonra Vader grubun değişmez üyelerin olan Doc ve Daray ile yollarını ayırdı. Grup ayrıca yeni albümün İsveçli Regain Records'dan çıkacağını duyurdu. Yeni tur sezonuna Kreator'un ABD'deki Enemy Of God Tour 2005'e Death Angel ve If Hope Dies ile birlikte başladı. Ardından Vader Güney Amerika'ya saldırdı ve Brezilya, Şili ve Arjantin gibi ülkelerde çaldı. Güney Amerika saldırısını ardından grup İngiltere'de Lost Soul ile birlikte The Sign Of The Beast turnesine başladı. Bu gezinin ardından Vader Panzer Bölüğü 25 Kasımda yayınlanması öngörülen The Art Of War için Hertz Stüdyolarına girdi. Yeni MCD'de 4 yeni şarkı, 2 intro ve This Is The War parçasının 3D olarak hazırlanmış bir videosunu içerdi. Eylül ayında grup Blitzkrieg 3 adında yeni bir turneye başladı. Tur Avrupa'da 50 konserlik bir seriyi kapsıyordu, grup Avrupa'da Lost Soul, Anorexia Nevrosa ve Rotting Christ ile desteklendi ve 30 konserlik Kanada ve Amerika ayağında ise Decapitated ve Dew-Scented gruba eşlik etti.


2006'nın başlangıcından itibaren grup Impressions In Blood isimli albümleri için çalışmalara başladı. Nisan / Mayıs aylarında tekrar Wiesławscy Kardeşlerin yönetimi altında Hertz Stüdyolarına girdiler ve 10 yeni parça ve özellikle Japonya baskısında yayınlanan Raining Blood parçasını kaydettiler. Albüm kapağı Paradise Lost, Rotting Christ ve Old Man's Child ile çalışmış olan Yunanlı sanatçı Seth tarafından yapıldı. Grup ayrıca Helleluyah (God Id Dead) için bir klip çekti. Kayıtlardan sonra Vader ABD'deki Metal Crusaders Tour 2006 konserlerine Destruction, Kataklysm ve diğerleri ile birlikte katıldı. Temmuz ayında grup birkaç yaz konserinde boy gösterdi. Kısa bir aranın ardından grup 17 Eylül'de grup God Dethroned, Severe Torture, Nightrage, Bloodthorn ile birlikte Bliztkrieg 4 adında Avrupa'da 90'dan fazla konseri içeren bir tura çıktı.

2007 yılına grup yeni bir konser dizisine Şubatta Varşova Stodola'da Onslaught ve Solitude Aeturnus tarafından desteklenen 75 dakikalık bir konserle başladı. Mart ayında grup Japonya'da Cryptopsy ve Brutal Truth ile birlikte 3 konser verdi. Ayrıca bu ay içinde grup death metal arenasındaki 25. Yıl Dönümlerini kutlamak için özel bir albüm kaydı için tekrar Hertz Stüdyolarına girdi. Albüm The Ultimate Incantation, De Profundis, Black to the Blind ve Litany gibi Vader klasiklerinin özel yıl dönümü albümü için tekrar kaydedildi. Yaz boyunca tüm Avrupa'da Sundown Festival, Rock Hard Festival, Queens Of Metal Open Air, GraspopMM, Hellfest, Peace And Love gibi festivallerin yanı sıra İngiltere, Finlandiya ve Hollanda'da çaldılar. Dönmelerinin ardından grup resmi youtube ve myspace hesaplarını açtı.

Grup gecelikteki planları arasında Rusya ve Belarus'ta Flaming Arts Festival 2007'de Krisiun, Rotting Christ ve Incantation ile birlikte 7 konsere headliner olarak katılmak vardı. Aynı kadro Bliztkrieg 4 turnesinin ikinci ayağı için Polonya'ya geldi ve 14 farklı şehirde çaldı. Ekim ayının başında grubun yeni DVD'si olan ...And Blood Was Shed In Warsaw'u Metal Mind Productions ile piyasaya sürdü 20 adet canlı performansı içeren bu DVD'de özel konuk olarak Behemoth VE Vesania'dan Orion vardı

KÜNYE:

ÜLKE:POLONYA

TÜR:DEATH/TRASH METAL

KADRO:

Piotr ``Peter`` Wiwczarek-Gitar ve Vokal

Maurycy ``Mauser`` Stefanowicz-Gitar

Marcin ``Novy`` Nowak-Bass

Darek ``Daray`` Brzozowski-Davul

DEMOLAR ve EPler

NECROLUST - DEMO 1989

1. Decapitated Saints

2. Reborn In Flames

3. The Final Massacre

4. The Wrath

MORBID REICH - DEMO 1990

1. From Beyond (intro)

2. Chaos

3. Vicious Circle

4. Breath Of Centuries

5. The Final Massacre

6. Reign-Carrion

AN ACT OF DARKNESS/ I.F.Y - EP 1995

1. An Act Of Darkness

2. I.F.Y

SOTHIS- MCD 1994

1. Hymn To The Ancient Ones

2. Sothis

3. De Profundis

4. Vision And The Voice

5. The Wrath

6. R'Lyeh

7. Black Sabbath

KINGDOM - MCD 1998

1. Creatures Of Light And Darkness

2. Breath Of Centuries

3. Kingdom

4. Anamnesis

5. Inhuman Disaster Mix

(inspired by "Heading For Internal Darkness")

6. Quicksilver Blood Mix

("Carnal"dan ilham alınarak)

BLOOD - MCD 2003

1. Shape- Shifting

2. We Wait

3. Son Of Fire

4. As The Fallen Rise

5. Traveler

6. When Darkness Calls

7. Angel Of Death

BEWARE THE BEAST - MCD 2004

1. Dark Transmission (333 version)

2. Stranger In The Mirror

3. Studio report (multimedia)

4. Dark Transmission (video-clip)

THE ART OF WAR - MCD 2005

1. Para Bellum!!!

2. This Is The War

3. Lead Us!!!

4. Banners On The Wind

5. What Colour Is Your Blood?

6. Death In Silence

7. Die!!! (Giń Psie)

ALBÜMLER

THE ULTIMATE INCANTATION - CD 1993

1. Creation (intro)

2. Dark Age

3. Vicious Circle

4. The Crucified Ones

5. The Final Massacre

6. Testimony

7. Reign Carrions

8. Chaos

9. One Step To Salvation

10. Demons Wind

11. Decapitated Saints

12. Breath Of Centuries

THE DARKEST AGE(Konser) - CD 1993

1. Macbeth (intro)

2. Dark Age

3. Vicious Circle

4. Crucified Ones

5. Demon's Wind

6. Decapitated Saints

7. From Beyond (intro)

8. Chaos

9. Reign-Carrion

10. Testimony

11. Breath Of Centuries

12. Omen (intro)

13. Hell Awaits

DE PROFUNDIS - CD 1995

1. Silent Empire

2. An Act Of Darkness

3. Blood Of Kingu

4. Incarnation

5. Sothis

6. Revolt

7. Of Moon, Blood, Dream And Me

8. Vision And The Voice

9. Reborn In Flames

FUTURE OF THE PAST - CD 1996

1. Outbreak Of Evil

2. Flag Of Hate

3. Storm Of Stress

4. Death Metal

5. Fear Of Napalm

6. Merciless Death

7. Dethroned Emperor

8. Silent Scream

9. We Are The League

10. I.F.Y. (I Feel You)

11. Black Sabbath

REBORN IN CHAOS - CD 1997

1. From Beyond (intro)

2. Chaos

3. Vicious Circle

4. Breath Of Centuries

5. Intro

6. The Final Massacre

7. Reign-Carrion

8. Intro

9. Decapitated Saints

10. Reborn In Flames

11. The Final Massacre

12. The Wrath

BLACK TO THE BLIND - CD 1997

1. Heading For Internal Darkness

2. The Innermost Ambience

3. Carnal

4. Fractal Light

5. True Names

6. The Beast Raping

7. Foetus God

8. The Red Passage

9. Distant Dream

10. Black To The Blind

11. Anamnesis

LIVE IN JAPAN - CD 1998

01. Damien (intro)

02. Sothis

03. Distant Dream

04. Black To The Blind

05. Silent Empire

06. Blood Of Kingu

07. Carnal

08. Red Passage

09. Panzerstoss (intro)

10. Reborn In Flames

11. Fractal Light

12. From Beyond (intro)

13. Crucified Ones

14. Foetus God

15. Black Sabbath

16. Reign In Blood

17. Omen (intro)

18. Dark Age

LITANY - CD 2000

1. Wings

2. The One Made of Dreams

3. Xeper

4. Litany

5. Cold Demons

6. The Calling

7. North

8. Forwards to Die!!!

9. A World of Hurt

10. The World Made Flesh

11. The Final Massacre

REIGN FOREVER WORLD - CD 2001

1. Reign Forever World

2. Frozen Paths

3. Privelege Of The Gods

4. Total Desaster

5. Rapid Fire

6. Freezing Moon

7. Creatures Of Light And Darkness - live

8. Carnal - live

9. Red Dunes

10. Lord of Desert

REVELATIONS - CD 2002

1. Epitaph

2. The Nomad

3. Wolftribe

4. Whisper

5. When Darkness Calls

6. Torch of War

7. The Code

8. Lukewarm Race

9. Revelation of Black Moses

THE BEAST - CD 2004

1. Intro

2.Out Of The Deep

3. Dark Transmission

4. Firebringer

5. The Sea Came In At Last

6. Stranger In The Mirror *

7. I Shall Prevail

8. The Zone

9. Insomnia

10. Apopheniac

11. Choices

IMPRESSIONS IN BLOOD CD 2006

1. Between Day and Night

2. ShadowFear

3. As Heavens Collide...

4. Helleluyah!!! (God is Dead)

5. Field of Heads

6. Predator

7. Warlords

8. Red Code

9. Amongst the Ruins

10. They Live !!!

11. Raining Blood(Yanlızca Japonya'da)

12. The Book

VHS ve DVD

VISION & VOICE - VHS 1998

1. Omen (intro)

2. Sothis

3. Distant Dream

4. Silent Empire

5. Blood Of Kingu

6. Black To The Blind

7. Reborn in Flames

8. Carnal

9. Dark Age

10. Kingdom

11. Foetus God

12. Black sabbath

13. Red Passage

14. Kingdom (clip)

MORE VISION & VOICE - DVD 2002

1. Omen (Intro)

2. Sothis

3. Distant Dream

4. Silent Empire

5. Blood Of Kingu

6. Black To The Blind

7. Reborn In Flames

8. Carnal

9. Dark Age

10. Kingdom

11. Foetus God

12. Black Sabbath

13. Red Passage

+3 bonus video klip

(Kingdom, Incarnated, Cold Demon)

8 bootleg live kayıt"No Mercy Festivals 2001"

(Intro/ Dark Age, Crucified Ones, Carnal, Wings, Red Passage, Intro/ Xeper, Cold Demons, Blood Of Kingu)

Diğer bonuslar

(röportaj, biyografi, line up, galeri, diskografi, multimedia ekleri)

NIGHT OF THE APOCALYPSE - DVD 2005

1. Intro/ Epitaph

2. Torch of War

3. Xeper

4. Carnal

5. Reign Forever World

6. Intro 2 / Breath of Centuries

7. Silent Empire

8. Black to the Blind

9. Intro 3 / Revelations of Black Moses

10. North

11. Nomad

12. Sothis

13. Raining Blood

AND BLOOD WAS SHED IN WARSAW - DVD 2007

1. Intro

2. ShadowFear

3. Sothis

4. Helleluyah!!! (God Is Dead)

5. Warlords

6. Silent Empire

7. Blood of Kingu

8. Intro: Out

9. Out of the Deep

10. Carnal

11. Dark Age

12. Black to the Blind

13. Intro: Para Bellum

14. This Is the War

15. Lead Us

16. What Colour Is Your Blood

17. Epitaph

18. Cold Demons

19. Predator

20. Wings

21. Wyrocznia (feat. Orion)

KAYAKLAR

http://www.metal-archives.com/band.php?id=145

http://www.vader.pl/bio-e.html

"
Tarih: 28.03.2008 Saat: 14:42 Gönderen: ImpLosion
 
İlgili Bağlantılar
· Daha fazla Biyografi
· Haber gönderen ImpLosion


En çok okunan haber: Biyografi:
Karanlığın Biyografisi: BURZUM

 
Haber Puanlama
Ortalama Puan: 0
Toplam Oy: 0

Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

Mükemmel
Çok İyi
İyi
İdare Eder
Kötü

 
Seçenekler

 Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa

 

Haberi ... Bookmark Ağına Ekle.

BlinkList del.icio.us FaceBook Folkd Furl Google Linkarena Mister Wong oneview Webnews Yahoo MyWeb YiGG

Yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden biz sorumlu tutulamayız.

Anonim kullanıcı yorum yazamaz, lütfen kayıt olun

Re: VADER (Puan: 1)
Gönderen: Radical_Noise Tarih: 03.04.2008 Saat: 06:11
(Kullanıcı Bilgisi | Mesaj Gönder)
tanri gibi grubu getirdik turkiye'ye
katliam gibi konserdi.. ama bazi okuzler
novynin 20 yillik yadigar bassini caldilar
bi daha hic bi zaman izleyemiycez istda. rezillik


MetalTR.NET'de yayınlanan tercümeler, biyografiler, köşe yazıları, resimler ve sair materyaller izinsiz ve kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.
Copyright © 2004-2012 MetalTR.NET
| Yasal UyarıSitemap - forumtags - müzik haber Dovme Dövme
Web site engine code is Copyright © 2003 by PHP-Nuke. All Rights Reserved. PHP-Nuke is Free Software released under the GNU/GPL license.
Sayfa Üretimi: 0.67 Saniye
Untitled Document